Favorilere Ekle
Yeni
  • 5623
  • Fistalora

YENİ MAHSÜL Fistalora Siirt Çiğ İç Fıstık 1 Kg

Çiğ iç fıstık 1 kg

132,95
VAR
  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo

 

Fistalora Siirt Çiğ İç Fıstık


Keklerde, tatlılarda, kurabiyelerde ve benzeri hamur işi ürünlerinde sıkça kullanılan Fistalora Siirt Çiğ İç Fıstık, damaklara lezzet katmasının dışında pek çok sağlık sorununa da iyi gelmektedir. Vücut için gerekli olan zorunlu yağ asitlerinin en iyi kaynağı olan doymamış yağ asidi içeren Fistalora Siirt Çiğ İç Fıstık, kontrollü tüketildiğinde kolesterolü düzenlemeye de yardımcı olur. Ayrıca içerdiği B1 ve B3 vitaminlerini içerir. Bu vitaminler sayesinde kan şekerinin yakılmasını sağlar ve kalp sağlığını korur.

 

Fistalora Siirt Çiğ İç Fıstık Tüketmenin Faydaları Nelerdir?


Özellikle vakti az olan iş insanları öğün aralarında bir avuç kadar bu fıstıklardan tükettiği takdirde bir sonraki öğüne kadar tok kalabilir. Diğer faydaları arasında tıpkı ceviz gibi insan beynine olan katkıları sıralanabilir. Hafızayı güçlendirir ve odaklanma sorunu yaşayan kişilerin bu yöndeki problemlerini azaltır. Okula gitmeden önce çocuklara yedirilmesi de beslenme uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir. Az ve öz tüketildiği takdirde vücutta biriken kötü kolesterolün dışarı atılmasını kolaylaştırır. B1 ve B3 vitaminleri açısından oldukça zengin olan bu ürünler çok tüketilmediği takdirde hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.
Fistalora Siirt Çiğ İç Fıstık, 1 kilogramlık ambalajı ile dilerseniz tatlı ve hamur işlerinde kullanmanız, dilerseniz de çerez olarak tüketebilmeniz için evinize geliyor.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu
SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Fistalora Siirt Fıstığı İşleme Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.